Wynajem i wypożyczalnia samochodów i aut we Wrocławiu Viva-Bus

Wynajem samochodu VIP we Wrocławiu

Chcesz swobodnie korzystać z pojazdu, ale nie planujesz jego zakupu? A może potrzebujesz auta jedynie na określony czas, np. w drodze na lotnisko? Wynajem samochodu we Wrocławiu to dobre rozwiązanie dla Ciebie. Oferujemy wypożyczenie nowoczesnego auta zarówno na krótki, jak i długi okres. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Gwarantujemy atrakcyjne, konkurencyjne ceny pojazdów oraz profesjonalną obsługę. Służymy poradą w zakresie wyboru odpowiedniego auta do wypożyczenia, które najlepiej spełni konkretne oczekiwania.

Wynajem luksusowych aut we Wrocławiu

Każdy samochód do wynajęcia dostępny w naszej ofercie to nowoczesny pojazd, który spełni potrzeby najbardziej wymagających kierowców i podróżujących. Wszystkie auta do wypożyczenia są zadbane, sprawne technicznie i regularnie serwisowane. Mają pełen pakiet ubezpieczeń, co wpływa na bezpieczeństwo i wygodę jazdy.

Oferujemy wynajem aut luksusowych i bogato wyposażonych, co gwarantuje niezrównaną wygodę podróży. Nasza flota obejmuje takie pojazdy jak Mercedes Vip Class oraz inne ekskluzywne modele, wśród których każdy kierowca znajdzie wariant najlepiej odpowiadający swoim potrzebom. W zależności od modelu samochód do wypożyczenia posiada szereg udogodnień i funkcji. Na przykład, klimatyzacja czterostrefowa, podgrzewane fotele z wentylacją i masażem, napęd 4 × 4, a nawet 2 monitory, telewizor i DVD w modelu Mercedes Vip Class sprawiają, że korzystanie z pojazdu jest jeszcze bardziej komfortowe i bezpieczne.

Samochód do wynajęcia we Wrocławiu – kiedy Ci się przyda?

Nowoczesny samochód na wynajem to idealne rozwiązanie w wielu sytuacjach. Możesz go wykorzystać do celów biznesowych. Wypożyczenie auta luksusowego, takiego jak Mercedes Vip Class, pozwoli Ci nie tylko pojechać na firmowe spotkanie, odebrać z lotniska ważnego klienta albo wybrać się w podróż służbową z szefem, ale też jednocześnie budować wizerunek marki. Najem Mercedes Vip Class to polecana alternatywa dla jazdy własnym samochodem, w którym zapewne nie zawsze panuje idealny porządek. Wybierając pojazd, nie musisz martwić się, że prezes albo ważny klient usiądą na resztkach posiłku lub okleją się sierścią Twojego pupila.

Wypożyczenie to także polecane rozwiązanie, gdy wybierasz się na urlop lub wracasz z wakacji. Wynajem samochodu we Wrocławiu w drodze na lotnisko lub z lotniska do domu zapewni Ci komfortową podróż i wygodne przewiezienie nawet sporego bagażu. To znacznie lepsza opcja, niż jazda z dziećmi i kilkoma walizkami pociągiem, autobusem, a nawet własnym pojazdem, który trzeba przecież zostawić na parkingu pod gołym niebem koło lotniska.

Twoje prywatne auto uległo uszkodzeniu i przez kilka dni będzie w warsztacie? Nie w każdej sytuacji otrzymasz z ubezpieczalni pojazd zastępczy. Nie musisz jednak rezygnować z komfortu, jakie daje poruszanie się po mieście osobówką. Wynajem wozu pozwoli Ci przez kilka dni wygodnie dojeżdżać do pracy, odwozić dziecko do szkoły lub przedszkola i wybrać się na duże zakupy, aż do czasu, gdy odbierzesz swój samochód z naprawy.