Transport osób Wrocław

Wygodny i bezpieczny przewóz osób we Wrocławiu

Firma Viva-Bus oferuje profesjonalne usługi przewozowe we Wrocławiu. Realizujemy bezpieczny i tani przewóz osób na terenie całego kraju i za granicą. Od lat z sukcesem świadczymy usługi transportu dla klientów prywatnych i biznesowych. Współpracujemy z biurami podróży, urzędami miast i gmin, zakładami pracy, szkołami, przedszkolami, teatrami, filharmoniami, klubami sportowymi i fundacjami.

Organizujemy tanie przewozy autokarowe osób i uczestników wycieczek szkolnych, obozów harcerskich i sportowych oraz kolonii. Pomagamy zorganizować transport autokarowy na wyjazdy studentów, kół naukowych, pielgrzymek czy pracowników wybierających się do pracy. Oferujemy również transport uczestników imprez okolicznościowych, takich jak wesela, pogrzeby, spotkania rodzinne, eventy firmowe, transfery na lotnisko oraz inne.

Transport osób we Wrocławiu nowoczesnymi autokarami

Nasza flota autokarowa obejmuje nowoczesne, wysokiej klasy pojazdy, z których każdy jest w stanie wygodnie zmieścić kilkadziesiąt osób. Wszystkie są w pełni sprawne technicznie i posiadają aktualne przeglądy. Systematycznie sprawdzamy je również pod kątem estetyki i czystości. Nasze autokary i busy są bogato wyposażone, co wpływa na komfort przewozu osób. Zapewniają dużą przestrzeń w środku, która doskonale sprawdza się w dalekobieżnych trasach.

Nowoczesne pojazdy posiadają wszelkie udogodnienia, takie jak toaleta, klimatyzacja, cafe bar, telewizor z DVD czy lodówka, dzięki którym podróż przebiegnie w znacznie przyjemniejszych warunkach. Odchylane fotele z pasami gwarantują komfortową i bezpieczną jazdę. Każdy z pojazdów posiada pełen pakiet ubezpieczeń.

Przewozy autokarowe z doświadczonymi kierowcami

Najważniejsze są dla nas bezpieczeństwo i komfort podróży, dlatego tanie przewozy autokarowe we Wrocławiu są realizowane przez doświadczonych, kompetentnych kierowców posiadających wszystkie niezbędne uprawnienia. Nasi pracownicy regularnie przechodzą badania lekarskie i są znakomicie przeszkoleni w przewozie osób.

Nasi kierowcy doskonale znają stolicę Dolnego Śląska, a także dalsze tereny województwa i kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić możliwie najszybszy, a jednocześnie bezpieczny transport. Nasza firma posiada wymagane certyfikaty oraz licencję krajową i międzynarodową, co pozwala nam na legalny, tani autokarowy transport osób na terenie Polski i poza jej granicami. Świadczymy usługi przewozowe z poszanowaniem przepisów prawa o czasie pracy kierowców. Warunki współpracy zawsze ustalamy indywidualnie zgodnie z potrzebami klienta.

Przewóz osób we Wrocławiu – atrakcyjny cennik

Zaletą naszej oferty jest nie tylko profesjonalny i bezpieczny, ale również atrakcyjny cenowo przewóz osób. Konkurencyjny, tani cennik to gwarancja korzystnych cen dla klientów prywatnych, firm i organizacji. Konkretny koszt usługi przewozowej zależy od kilku czynników, m.in. długości trasy, miejsca wyjazdu i docelowego oraz liczby przewożonych osób. Jeśli chcesz poznać dokładną cenę taniego transportu autokarowego, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści udzielą Ci niezbędnych informacji i przedstawią szczegółową wycenę usługi przewozu na trasie, która Cię interesuje.