Okazjonalny przewóz i transport osób we Wrocławiu Viva-Bus

Okazjonalny przewóz osób we Wrocławiu

Firma Viva-Bus oferuje okazjonalny przewóz osób busami i autokarami na terenie całego kraju i za granicą. Świadczymy kompleksowe usługi dla klientów prywatnych i biznesowych. Zapewniamy transport okazjonalny na wesela, śluby, pogrzeby, spotkania rodzinne oraz inne uroczystości. Od lat z sukcesem translokujemy pracowników na szkolenia, konferencje, sympozja i imprezy firmowe. Współpracujemy ze szkołami, przedszkolami i uczelniami wyższymi, wożąc uczniów, studentów i nauczycieli na wycieczki szkolne, baseny, kolonie, obozy sportowe i harcerskie oraz wyprawy kół naukowych. Oferujemy okazjonalny przewóz osób dostosowany do wymagań i celu klienta. Obsługujemy także transfery na lotnisko.

Przewóz okazjonalny wygodnym busem lub autokarem

Świadczymy usługi przewozu okazjonalnego osób nowoczesnymi, bogato wyposażonymi pojazdami. Każdy autokar na wycieczkę szkolną lub bus na wesele to wysokiej klasy model, który jest w stanie zmieścić do kilkudziesięciu osób. Wszystkie auta są sprawne technicznie i posiadają aktualne przeglądy oraz pełen pakiet ubezpieczeń. Duża przestrzeń w środku zapewnia komfort, nawet na dłuższych trasach. Autokary i busy na wycieczkę szkolną na wynajem są wyposażone w udogodnienia, takie jak klimatyzacja, toaleta, lodówka, telewizor z DVD czy café bar, dzięki czemu podróż przebiega w znacznie przyjemniejszych warunkach.

Wynajem autokaru na wesele i wycieczkę szkolną

Chcesz bezpiecznie przewieźć dzieci na szkolną wycieczkę, „zieloną szkołę”, kolonię lub basen? A może zależy Ci na transporcie gości na wesele? Wynajem autokaru na ślub lub inne wydarzenie w Viva-Bus to najlepsze rozwiązanie. Oferujemy sprawny, komfortowy i bezpieczny przewóz. Nasi kierowcy zawiozą, a następnie przywiozą uczestników imprezy, gwarantując przy tym  dogodne warunki podróży. Jesteśmy terminowi, dzięki czemu zawsze docieramy w wyznaczone miejsce na umówioną godzinę.

Wyjazdy firmowe, wieczory kawalerskie i panieńskie, uroczystości rodzinne, a nawet wakacje – dla każdej z tych okazji idealnym rozwiązaniem jest wynajem busa lub autokaru. Propozycja ta przynosi wiele korzyści. W przypadku transportu na wesele, pogrzeb czy inną uroczystość wpływa na mniejsze koszty. Po co jechać na kilka samochodów osobowych, jeżeli można zdecydować się na okazjonalny wynajem busa i wybrać się wspólnie w podróż? To pozwala współpasażerom spędzić dłuższy czas w swoim towarzystwie i zmniejszyć koszty przejazdu, które można podzielić między podróżujących. Ponadto wynajem autokaru na wesele gwarantuje wysoki komfort każdemu uczestnikowi podróży. Wygodne, rozkładane fotele, odtwarzacz DVD, sprzęt audio i klimatyzacja sprawiają, że jazda staje się bardzo przyjemna. Nie musisz martwić się warunkami na drodze ani czasem podróży – o wszystko zadbają nasi kierowcy.

Transport osób i uczniów naszym autokarem na wycieczkę szkolną lub w inne miejsce np. basen, to pewność bezpieczeństwa podróży. Nowoczesne busy na wynajem posiadają liczne systemy wspomagające jazdę oraz są odpowiednio ubezpieczone. Są regularnie serwisowane i sprawdzane. Ponadto nasi kierowcy to profesjonaliści z bogatym doświadczeniem w podróżowaniu większymi środkami transportu, dzięki czemu pewnie i bez zakłóceń zawiozą uczestników szkolnej wycieczki na miejsce docelowe.

Nasze licencje, które otrzymaliśmy od Ministerstwa Transportu: